Nazwa

Rejsy i regaty

09.05.2014

Hej,
Tak na sezon żeglarski chciałam zapytać czy ktoś nie chce się wybrak na bałtyk w lipcu 12-19 płyniemy ze znajomymi, oczywiście niekomercyjnie Jeanneau Sun Fast 39 i mamy jeszcze 2 miejsca.
pozdr
Monika Protasiuk
887 760 106


27.03.2014

Rok 2014 jest dla K.Ż. SPINAKER rokiem szczególnym. To już 20-lat mija od czasu kiedy grupka fascynatów wody i żagli zawiązała klub żeglarski. Z tej okazji Zarząd Klubu zaprasza wszystkich Członków Klubu z rodzinami oraz sympatyków K.Ż. SPINAKER do udziału w obchodach tego jubileuszu. Obchody odbędą się dniach 3-4 maja 2014 r. w ramach PIKNIKU ŻEGLARSKIEGO w WOK Hutnik w Wyszkowie, ul. Prosta 7. W załączniku program imprez ( w nim mi. koncert szantowy zespołu „Trzy Majtki” oraz Bankiet Żeglarski dla członków klubu i osób im towarzyszących).
Dla członków Klubu wstęp na wszystkie imprezy jest BEZPŁATNY.
W związku z  tym, że miejsca na koncert są numerowane,  zaś na bankiet odpowiednio wcześniej musi być podana liczba osób, proszę wszystkich członków o jak najszybszy (max. do 18 kwietnia) odbiór wejściówek na koncert i bankiet ( dla osób spoza klubu - koncert 15 zł, bankiet 70 zł). Wejściówki do odbioru w siedzibie klubu – Wyszków, I Armii W.P. 68
 
Krzysztof Jastrzębski


07.03.2014

Z okazji 20-lecia istnienia Klubu Żeglarskiego „Spinaker” mamy przyjemność zaprosić młodzież ziemi wyszkowskiej do udziału w konkursie plastycznym „Pod żaglami”.
Tematyka konkursu, choć odwołuje się do żeglarstwa i wyszkowskiego klubu żeglarskiego, daje różne możliwości interpretacji. Żeglowanie nie ogranicza się tylko do rozrywki na wodzie, ale zawiera w sobie również elementy walki człowieka z potęgą otaczającej przyrody i własnymi słabościami oraz wspólnej przygody przyjaciół.

Cele Konkursu:
- kształcenie postawy twórczej dzieci i młodzieży
- popularyzacja żeglarstwa i Klubu Żeglarskiego „Spinaker”
- uwrażliwianie na piękno przyrody
- odwoływanie się do nieprzemijających wartości wychowania w duchu rywalizacji sportowej i szacunku względem siebie nawzajem.


Regulamin konkursu:
Organizatorem konkursu są Klub Żeglarski „Spinaker” w Wyszkowie oraz redakcja tygodnika „Nowy Wyszkowiak”, zwane dalej „Organizatorami”
W konkursie mogą wziąć udział dzieci i młodzież. Prace oceniane będą w trzech kategoriach wiekowych: A) uczniowie szkół ponad gimnazjalnych B) uczniowie gimnazjów C) uczniowie szkół podstawowych
Każdy uczestnik może nadesłać na konkurs jedną pracę w formacie max. 30 x 42 cm (A3) w dowolnej technice płaskiej
Każda praca powinna być opisana czytelnie według wzoru (karta informacyjna):
imię i nazwisko, wiek, adres, telefon, adres e-mailowy, nazwa szkoły, tytuł pracy,
Prace należy nadsyłać do 25 kwietnia 2014 (decyduje data dotarcia), pod adresem: Klub Żeglarski Spinaker, Wyszków, ul. I A.W.P. 68 lub „Nowy Wyszkowiak”, Wyszków, ul. Pułtuska 20B
Jury powołane przez organizatora dokona kwalifikacji prac do wystawy pokonkursowej oraz przyzna nagrody i wyróżnienia.
Organizatorzy przewidują trzy nagrody główne w każdej kategorii wiekowej oraz wyróżnienia.
Rozstrzygnięcie jury jest ostateczne (od werdyktu nie przysługuje odwołanie).
Prace nagrodzone i wyróżnione przechodzą na własność organizatora.
Organizator zastrzega sobie prawo do bezpłatnego publikowania nadesłanych prac.
Wręczenie nagród oraz wernisaż wystawy pokonkursowej odbędzie się 3 maja 2014 o godz. 15.00, w Wyszkowskim Domu Kultury
Autorzy prac nagrodzonych i wyróżnionych zostaną powiadomieni osobiście. Wyniki zostaną opublikowane na stronie internetowej Organizatorów i w „Nowym Wyszkowiaku” 6 maja 2014 r.
Wszelkie informacje na temat konkursu można uzyskać u Organizatorów (tel. 29 742 81 17 lub 29 74 306 95)
Uczestnik konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez organizatora.
28.01.2014


Dnia12 stycznia 2014 r. odbyło się Walne Zebranie Członków Klubu Żeglarskiego SPINAKER w Wyszkowie. Komandor Klubu  przedstawił sprawozdanie z rocznej działalności i osiągnięć Klubu. Skarbnik Marek Siekierski przedstawił sytuację finansową zaś przewodniczący Komisji Rewizyjnej Marek Giziński -wyniki kontroli finansów. Walne udzieliło absolutorium Zarządowi Klubu ilością 23 głosów, przy 0 - przeciwnych i 1 głosie wstrzymującym się. Ponadto podjęto uchwały dotyczące składek członkowskich, publikacji danych kontaktowych oraz "graficznego" formułowania sprawozdań finansowych.

Komandor Klubu
Krzysztof Jastrzębski
07.07.2013
Witam. Nazywam się Julia Rokosz. Poszukuję dziewczyny, która miałaby ochotę żeglować ze mną na olimpijskiej klasie 470. Potrzebuję osoby która miała by powyżej 175cm wzrostu, chęć trenowania i przygotowania się ze mną do Igrzysk Olimpijskich. Posiadam już kilka sukcesów na arenie międzynarodowej i wiele sukcesów na arenie narodowej (aktualna mistrzyni Polski). Osoby zainteresowane proszę o kontakt pod nr. 660456824 lub mailowo julka.rokosz@gmail.com lub przez fb. Pozdrawiam Julia Rokosz

100firm